Glazen Buttplug No. 24
25,99 €
% Regulärer Preis: 36,99 € (29.74% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Glazen Buttplug No. 24"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Breite: | 4 cm |
| EAN: | 8719497660223 |
| Einführtiefe: | 8.4 cm |
| Farbe: | Transparant |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis |
| Länge: | 9.4 cm |
| Marke: | Gildo |
| Maximaler Durchmesser: | 3.9 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 29 Bewertungen
21. November 2024 00:00
Leuke plug, ik vind het materiaal fijn omdat het makkelij...
Leuke plug, ik vind het materiaal fijn omdat het makkelijk te reinigen is en geen geurtjes opneemt plus slijt het niet. De maat is prima maar had van mij iets groter gemogen.
22. Mai 2024 00:00
Uitgekozen op grote maar ook heel specifiek op gewicht ge...
Uitgekozen op grote maar ook heel specifiek op gewicht gezocht. Helaas is deze maar 164g en niet de 300 die in de specificaties stond. Deze gaat dus terug. Erg jammer.
24. April 2024 00:00
Hele mooie buttplug, je kan mooi naar binnen kijken en vu...
Hele mooie buttplug, je kan mooi naar binnen kijken en vult goed. Voor beide erg, we hadden nog nooit een buttplug gebruikt, maar wel anale seks gehad dus deze voelde niet te groot en paste gemakkelijk. Misschien wel wat groot voor de eerste keer anaal.
21. März 2024 00:00
Zeer goed
Zeer goed
15. Februar 2023 00:00
Prachtige verpakking en bewaar”sok”. Heel zwaar en mooie...
Prachtige verpakking en bewaar”sok”. Heel zwaar en mooie kwaliteit, zou m zo op de schoorsteenmantel kunnen zetten. Ik (als beginner) vind t geen beginnersformaatje, het is me nog niet gelukt zeg maar.
4. Dezember 2022 00:00
Vrij groot, zeker voor de gevorderde maar zit prettig als...
Vrij groot, zeker voor de gevorderde maar zit prettig als je eraan gewend bent. Design is mooi, heel modern en je zou het bijna op je nachtkastje zetten als decoratie. Mijne was wel beschadigd, gecontacteerd, zeer goed geholpen en binnen een week had ik mijn nieuwe variant in huis.
4. Dezember 2022 00:00
Vrij groot, zeker voor de gevorderde maar zit prettig als...
Vrij groot, zeker voor de gevorderde maar zit prettig als je eraan gewend bent. Design is mooi, heel modern en je zou het bijna op je nachtkastje zetten als decoratie. Mijne was wel beschadigd, Excitante gecontacteerd, zeer goed geholpen en binnen een week had ik mijn nieuwe variant in huis.
6. August 2022 00:00
Voor de wat gevorderde gebruiker. Heerlijk om tenperature...
Voor de wat gevorderde gebruiker. Heerlijk om tenperature play mee te doen of gewoon omdat de plug je best wel stretched. Glas is voor een plug eigenlijk een heel fijn materiaal!
22. Juli 2022 00:00
Goede plug. Glad kan ook met siliconen glijmiddel. Dat vi...
Goede plug. Glad kan ook met siliconen glijmiddel. Dat vind ik handig.
Ik houd er van dat ie doorzichtig is.
25. Mai 2022 00:00
ороший одукт
ороший одукт