Master Series - Face Strap-On Mundknebel mit Dildo - Schwarz
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Master Series - Face Strap-On Mundknebel mit Dildo - Schwarz"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 848518013507 |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignet für Paare: | Koppels: Haar + Haar, Koppels: Hem + Haar, Koppels: Hem + Hem |
| Länge: | 14 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | XR Brands |
| Maximaler Durchmesser: | 3.8 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.8 cm |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Vagina |
Anmelden
3 Bewertungen
27. Mai 2025 00:00
Makkelijk in gebruik. Is wel een soft exemplaar.
Makkelijk in gebruik. Is wel een soft exemplaar.
15. Juni 2022 00:00
Uitstekend, mijn vrouw is heel blij met dit item!
Uitstekend, mijn vrouw is heel blij met dit item!
29. Juni 2017 00:00
De mondknevel met dildo is gemaakt van stevig materiaal....
De mondknevel met dildo is gemaakt van stevig materiaal. Dit maakt de dure prijs natuurlijk helemaal goed.