Transparenter Aufsatz mit Masturbator
Produktinformationen "Transparenter Aufsatz mit Masturbator"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627522349 |
| Farbe: | Transparant |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Innendurchmesser: | 5.5 cm |
| Innere Struktur: | Noppen, Ribbels |
| Länge: | 9.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Hem |
| Marke: | Wand Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 4.3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Opening: | Neutraal |
| Rekbaar: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Penis |
Anmelden
2 - 10 von 27 Bewertungen
8. September 2022 00:00
Heerlijk ding. Gebruik vooral goed glijmiddel. In combina...
Heerlijk ding. Gebruik vooral goed glijmiddel. In combinatie met de Magic Wand staat dit fijne ding garant voor heerlijke masturbatiesessies. Hij stimuleert precies die plekken van je penis die er toe doen, de eikel, eikelrand, voorhuid en 'magic spot' frenulum.
De kunst is niet te snel klaar te komen (...), maar daar helpt goed en diep mee-ademen (met een beetje dank aan tantra en yoga) ook weer bij.
Stimulatie is dus dik in orde. Fijn ook om hem op verschillende manieren te gebruiken, afhankelijk waar je hem positioneert.
Goed materiaal, goed schoon te maken ook. En zelfs ook zonder Wand prima bruikbaar als je lekker wil masturberen.
28. August 2022 00:00
Normaal kan ik het orgasme lang uitstellen.
Normaal kan ik het orgasme lang uitstellen.
Met een goede vibrator/glijmiddel en gaan hou ik het (als ie niet tussendoor even uitgaat) nooit langer dan 1,5 minuut vol.
Wat een onwijs goed product!
11. Juli 2022 00:00
zaaaaaalig opzetstuk!
zaaaaaalig opzetstuk!
succes gegarandeerd!
wel oppasssen met de glijmiddelen die je gebruikt. ik heb de mijne met verkeerde olie gebruikt en hij is gesmolten :-(
25. März 2022 00:00
Doet z'n werk maar je moet wel genoeg glijmiddel gebruiken.
Doet z'n werk maar je moet wel genoeg glijmiddel gebruiken.
9. Februar 2022 00:00
Voelt erg goed met voldoende glijmiddel, gegarandeerd org...
Voelt erg goed met voldoende glijmiddel, gegarandeerd orgasme!
13. Januar 2022 00:00
Echt heerlijk opzetstuk voor de magic wand.!! Nu kunnen w...
Echt heerlijk opzetstuk voor de magic wand.!! Nu kunnen we beide van de magic wand genieten
3. Dezember 2021 00:00
Is voor maat 5, doet zijn werk zelf vind ik hem te “grof”...
Is voor maat 5, doet zijn werk zelf vind ik hem te “grof” en weinig vorm aan de binnenkant.
3. Dezember 2021 00:00
Zeer makkelijk op de wand te bevestigen en blijft goed zi...
Zeer makkelijk op de wand te bevestigen en blijft goed zitten. Zeer makkelijk schoon te maken. Het uiteinde is strakker voor meer stimulatie. Doet precies wat het doet
3. Dezember 2021 00:00
Echt geweldig dit. Heerlijk te gebruiken bij het bevredig...
Echt geweldig dit. Heerlijk te gebruiken bij het bevredigen van jezelf of een ander...een waar genot dit! Voelt zalig in alle opzichten aan!
20. November 2021 00:00
Makkelijk in gebruik en gemaakt van professioneel materia...
Makkelijk in gebruik en gemaakt van professioneel materiaal. Gaat heel goed samen met mijn love wand. Is ook makkelijk om schoon te maken.