Ben Wa Liebeskugeln 25 mm in Gold
Produktinformationen "Ben Wa Liebeskugeln 25 mm in Gold"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| EAN: | 8718627523162 |
| Farbe: | Goud |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Gewicht bal: | 66 g |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Marke: | Geisha Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Vagina |
Anmelden
2 - 10 von 26 Bewertungen
19. Dezember 2021 00:00
Top ballen. Best wel zwaar, niet zo heel erg breed naar m...
Top ballen. Best wel zwaar, niet zo heel erg breed naar mijn mening. Ergens vind ik ze wel onhandig in gebruik, doordat ik soms vergeet dat ik ze in heb als ik moet plassen (nadat ik in slaap ben gevallen). Ik heb nu al meerdere keren gehad dat ze er uitgevallen zijn in de wc...
10. Juli 2021 00:00
Last van verzakking. vooral in bed veel pijn, dit product...
Last van verzakking. vooral in bed veel pijn, dit product helpt goed, het drukkende gevoel
was er nog wel maar de pijn was weg, dus een aan rader ik sta wel op de lijst om geopereerd
te worden.
24. August 2020 00:00
Geven een fijne sensatie.
Geven een fijne sensatie.
Zijn wel heel zwaar
15. August 2020 00:00
Beetje een ontgoocheling. Mijn vorige eitjes trilden bij...
Beetje een ontgoocheling. Mijn vorige eitjes trilden bij bewegingen. Dat mis ik wel een beetje.
24. Juni 2020 00:00
De ballen zijn zwaar dus niet voor de beginners.. Voelen...
De ballen zijn zwaar dus niet voor de beginners.. Voelen prettig aan en zijn makkelijk in te brengen. Een aanrader!
9. Februar 2020 00:00
Zij ervaart het als een heel lekker en spannend gevoel, v...
Zij ervaart het als een heel lekker en spannend gevoel, vooral tijdens loopbewegingen is het extra spannend. De eerste keer wel even moeten ontdekken hoe ze er weer 'uit' moeten (hurken of gaan staan en de bekken spieren gebruiken), want ze kunnen - vooral liggend in bed - heel diep gaan zitten
27. Januar 2020 00:00
Tsjah, het was geen moeite om deze balletjes binnen te ho...
Tsjah, het was geen moeite om deze balletjes binnen te houden. Ik was wel de hele tijd bezig met het gevoel dat ik mijn bekkenbodem moest aanspannen dus ik denk wel dat ik hiermee mijn bekkenbodem train.
9. Dezember 2019 00:00
De balletjes zijn erg zwaar, ik kan ze met geen mogelijkh...
De balletjes zijn erg zwaar, ik kan ze met geen mogelijkheid inhouden. Oefening baart kunst?
14. November 2019 00:00
Zijn redelijk zwaar, maar werkt prima. Leuk en intens gev...
Zijn redelijk zwaar, maar werkt prima. Leuk en intens gevoel.
17. Oktober 2019 00:00
Beetje te zwaar voor mij, niet gebruiken als je een begin...
Beetje te zwaar voor mij, niet gebruiken als je een beginner bent