Butterfly Vibrator in Violett
Produktinformationen "Butterfly Vibrator in Violett"
| Anzahl der Motoren: | 50 |
|---|---|
| Bedienung: | Pushbutton |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627522684 |
| Einführtiefe: | 12.5 cm |
| Farbe: | duits-paars |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Lautstärke: | Normaal |
| Länge: | 25 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Marke: | Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.2 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.2 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Clitoris, G-spot, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 31 Bewertungen
15. September 2025 00:00
Leuke vibo, maar het stotende effect is wat minder 'hard'...
Leuke vibo, maar het stotende effect is wat minder 'hard' dan ik had verwacht. De trilling van de butterfly daarentegen is heerlijk!
14. Juni 2025 00:00
Een must onder de vibrators. Zacht en rustig en soepel in...
Een must onder de vibrators. Zacht en rustig en soepel in gebruik.
2. Dezember 2024 00:00
Mijn vrouw vind het helemaal top, jammer dat de snelheid...
Mijn vrouw vind het helemaal top, jammer dat de snelheid van het stoten niet veel harder kan. Maar desalniettemin geniet ze er vollop van. De kwaliteit ziet er een beetje goedkoop uit, maar het apparaat doet wat het moet doen
29. Oktober 2024 00:00
Geen aangenaam gevoel, vlinder heeft geen effect
Geen aangenaam gevoel, vlinder heeft geen effect
26. Oktober 2024 00:00
Geweldig zeker een aanrader
Geweldig zeker een aanrader
21. August 2024 00:00
Mijn eerste sex speeltje . Even wennen maar wat een genot...
Mijn eerste sex speeltje . Even wennen maar wat een genot ! Heerlijk in gebruik en goed schoon te maken , wat ook belangrijk is. Ook fijn op te bergen in het zakje van Excitante.
21. August 2024 00:00
Mijn eerste sex speeltje . Even wennen maar wat een genot...
Mijn eerste sex speeltje . Even wennen maar wat een genot ! Heerlijk in gebruik en goed schoon te maken , wat ook belangrijk is. Ook fijn op te bergen in het zakje van .
11. Juni 2024 00:00
Is heel fijn, geeft een goed gevoel, alleen maakt het eno...
Is heel fijn, geeft een goed gevoel, alleen maakt het enorm veel lawaai.
18. Mai 2024 00:00
Wij hebben plezier gehad met deze vibrator in de slaapkam...
Wij hebben plezier gehad met deze vibrator in de slaapkamer. Vooral de vlinder deed het erg goed.
12. September 2023 00:00
Het product kwam jammer genoeg reeds kapot aan. De stoten...
Het product kwam jammer genoeg reeds kapot aan. De stotende functie werkte, terwijl de butterfly functie steeds uitviel.