Fingerhülle (ohne Vibration)
Produktinformationen "Fingerhülle (ohne Vibration)"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| EAN: | 8709641009350 |
| Farbe: | duits-paars |
| Länge: | 4.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Maximaler Durchmesser: | 3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3 cm |
| Rekbaar: | Ja |
| Travel-Ready: | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Vagina |
Anmelden
2 - 10 von 31 Bewertungen
11. Dezember 2024 00:00
Vooral grappig in gebruik, verder niet heel veel toevoegi...
Vooral grappig in gebruik, verder niet heel veel toevoeging in bed
27. Oktober 2018 00:00
Het materiaal is zachter dan ik had verwacht, maar geeft...
Het materiaal is zachter dan ik had verwacht, maar geeft alsnog een lekker gevoel.
5. Oktober 2018 00:00
Ik had gedacht dat de 'stekeltjes' iets harder zouden zij...
Ik had gedacht dat de 'stekeltjes' iets harder zouden zijn. Verder redelijk makkelijk om je vinger de doen en voor de prijs is het leuk eens uit te proberen
2. August 2018 00:00
Ribbels geven een extra sensatie. Voelt heerlijk aan. Ook...
Ribbels geven een extra sensatie. Voelt heerlijk aan. Ook anaal fijn in gebruik.
18. Mai 2018 00:00
Stimuleert alles goed, alleen wat lastiger schoon te maken
Stimuleert alles goed, alleen wat lastiger schoon te maken
2. Mai 2018 00:00
Heerlijk gevoel niets storend
Heerlijk gevoel niets storend
23. April 2018 00:00
❤️
❤️
17. April 2018 00:00
Heel erg fijn, geeft de vrouw een snel orgasme met de jui...
Heel erg fijn, geeft de vrouw een snel orgasme met de juiste bewegingen. Niet voor vrouwen met een gevoelige clitoris. Hierbij zou ik de geribelde vingerhoesjes aanraden.
4. Januar 2018 00:00
eenvoudig en soepel in gebruik
eenvoudig en soepel in gebruik
6. September 2017 00:00
Mocht voor mij iets steviger puntjes hebben.
Mocht voor mij iets steviger puntjes hebben.