Realistischer Doppeldildo mit Saugnapf - 18 cm
29,99 €
% Regulärer Preis: 41,99 € (28.58% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Realistischer Doppeldildo mit Saugnapf - 18 cm"
| Analpenetration möglich: | Ja |
|---|---|
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8719497663613 |
| Einführtiefe: | 12 cm |
| Farbe: | Beige |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Geeignet für Strap-On: | Ja |
| Länge: | 18 cm |
| Marke: | Dildo Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 4 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Saugnapf: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 12 Bewertungen
31. Juli 2024 00:00
Super!
Super!
7. Februar 2024 00:00
Voelt lekker alleen soms wel iets te intens, ik raad het...
Voelt lekker alleen soms wel iets te intens, ik raad het wel aan.
3. Juni 2023 00:00
Heerlijk
Heerlijk
Een dubbele penetrante
Voelt echt goed
15. Mai 2023 00:00
Zeer echt prettig in gebruik. Ook single zeker aan te bev...
Zeer echt prettig in gebruik. Ook single zeker aan te bevelen. Afmetingen oke! Zuignap werkt naar behoren. Makkelijk te bevestigen Voor urenlang plezier op verschillende manieren
7. Februar 2023 00:00
Zeer tevreden met dit product. Heb er al veel plezier aan...
Zeer tevreden met dit product. Heb er al veel plezier aan beleeft.
29. Oktober 2020 00:00
Haha heel apart maar zo leuk speelgoed
Haha heel apart maar zo leuk speelgoed
21. Februar 2020 00:00
Goed speeltje, wel heftig maar een aanrader. Stevig mater...
Goed speeltje, wel heftig maar een aanrader. Stevig materiaal, goed schoon te maken, de zuignap is erg gemakkelijk tijdens het gebruik.
8. Februar 2020 00:00
Heerlijk
Heerlijk
20. März 2019 00:00
Ideale grote!
Ideale grote!
2. Februar 2019 00:00
Is een echte aanrader . Mijn eerste keer DP en mm mm top
Is een echte aanrader . Mijn eerste keer DP en mm mm top