Realistischer schwarzer Dildo - 22,5 cm
29,99 €
% Regulärer Preis: 46,99 € (36.18% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Realistischer schwarzer Dildo - 22,5 cm"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627526460 |
| Einführtiefe: | 18 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Geeignet für Strap-On: | Ja |
| Hodensack : | Ja |
| Länge: | 22.5 cm |
| Marke: | Dildo Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 4.7 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Saugnapf: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 30 Bewertungen
8. Januar 2026 00:00
Wat een heerlijk product om mee te oefenen voor het echte...
Wat een heerlijk product om mee te oefenen voor het echte werk, partner vind het fijn om mij te zien genieten op de realistische zwarte dildo van 22,5cm.
Echt een aanrader voor de dames die een keer goed gevuld willen worden.
24. Dezember 2025 00:00
Wat een lekkere toy is dit zeg, lekker groot goede realis...
Wat een lekkere toy is dit zeg, lekker groot goede realistische vorm. Ik krijg er geen genoeg van!
11. September 2025 00:00
heel fijn, niet voor beginners, wel fijn voor een spannen...
heel fijn, niet voor beginners, wel fijn voor een spannende tijd.
2. August 2025 00:00
Perfect
Perfect
22. Juli 2025 00:00
Dit is een flinke unit - maar als je ‘m eenmaal aankunt v...
Dit is een flinke unit - maar als je ‘m eenmaal aankunt voelt je de ribbels en aders overal. Wel goede voorbereiding nodig
9. Juli 2025 00:00
Beste dildo in me collectie voor anaal.
Beste dildo in me collectie voor anaal.
7. Juli 2025 00:00
erg lekker
erg lekker
6. Juli 2025 00:00
prima
prima
10. Juni 2025 00:00
Een uitdagend formaatje. Maar hij is fijn. Stevig materia...
Een uitdagend formaatje. Maar hij is fijn. Stevig materiaal. Goed in te brengen. We hebben er veel plezier aan beleefd. Aanrader als je net die stap meer wilt nemen.
29. Mai 2025 00:00
Fantastisch
Fantastisch