Vibrations Ei Rosa -
Produktinformationen "Vibrations Ei Rosa -"
| Anzahl der Motoren: | 10 |
|---|---|
| Bedienung: | Wireless afstandsbediening |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627528433 |
| Einführtiefe: | 6 cm |
| Farbe: | Roze |
| Fernsteuerungsabstand: | 2000 cm |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Lautstärke: | Zeer stil |
| Länge: | 8 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Mini Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Travel-Ready: | Ja |
| Trekkoord: | Ja |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 31 Bewertungen
12. Februar 2026 00:00
Leuk
Leuk
20. Dezember 2025 00:00
Glibberen en glijden, is er niks bij. Stand 3 en 6, die d...
Glibberen en glijden, is er niks bij. Stand 3 en 6, die doen het hem. Succes!!
9. Oktober 2025 00:00
Voelt prettig en is makkelijk te gebruiken. Was wel even...
Voelt prettig en is makkelijk te gebruiken. Was wel even uitvogelen hoe de afstandsbediening werkt.
15. September 2025 00:00
Stom ding. Hij is luid, dus je kan er niet subtiel mee sp...
Stom ding. Hij is luid, dus je kan er niet subtiel mee spelen. Dus niet geschikt voor het openbaar tenzij je wilt dat je buren mee kunnen genieten. Absoluut geen aanrader
12. September 2025 00:00
Geweldig apparaat! Ik had de dag van mijn leven toen we s...
Geweldig apparaat! Ik had de dag van mijn leven toen we samen op het terras zaten. Lekker onverwachts op het knopje drukken en mijn vriendin ging helemaal tekeer. Echter werkte het maar 1 dag toen deed het apparaat het niet meer.
18. August 2025 00:00
Het koortje aan het ei is wel handig om hem er makkelijke...
Het koortje aan het ei is wel handig om hem er makkelijker uit te halen. Alleen is het afstandsbedieninkje niet zo handig moest ik de batterijen hiervan moeten veranderen doordat de schroeven zo klein zijn.
18. Juni 2025 00:00
Na een keer gebruiken kapot!!
Na een keer gebruiken kapot!!
12. Mai 2025 00:00
Het product kwam helaas kapot aan, gelukkig was het conta...
Het product kwam helaas kapot aan, gelukkig was het contact met de klantenservice erg makkelijk en is het netjes opgelost.
3. Mai 2025 00:00
Nog niks, je hoort hem goed. Ik durf het niet aan om in h...
Nog niks, je hoort hem goed. Ik durf het niet aan om in het openbaar te gebruiken. Bang dat iemand het hoort. Hiervoor hebben wij het wel gekocht, voor wat extra spanning
29. April 2025 00:00
Product was just as described. Batteries died quite quick...
Product was just as described. Batteries died quite quickly and personally it doesn't to much for me, but that's a personal thing. My boyfriend loves being in control and the remote works perfectly with all the different settings! Despite the size, it's quite easy to insert and it stays in very well.