Doppelendiger Dildo - Schwarz
39,99 €
% Regulärer Preis: 51,99 € (23.08% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Doppelendiger Dildo - Schwarz"
| Benutzerlevel: | Expert |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627526989 |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Geeignet für Paare: | Koppels: Haar + Haar, Koppels: Hem + Haar, Koppels: Hem + Hem |
| Länge: | 40 cm |
| Marke: | Dildo Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.8 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.2 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 15 Bewertungen
29. April 2026 17:44
goed
Lekker groot en dubbele dildo, geweldig
4. November 2025 00:00
Het formaat is perfect, heeft geen geur wat prettig is en...
Het formaat is perfect, heeft geen geur wat prettig is en is ook makkelijk schoon te maken. Alleen vind ik het materiaal wat harder dan ik gewend ben, persoonlijk geef ik de voorkeur aan iets zachters.
26. September 2025 00:00
I purchased this toy hoping it would lead to deeper penat...
I purchased this toy hoping it would lead to deeper penatration, for some larger toys that I have, well it didn't disappoint. It certainly opened the way for that. Yes there is a kink in the toy but that can be straightened out. The only downside is the the 2 ends don't match up, for using it solo that's fine, but for a couple sharing it. It might not be as good. Suppose I just need to find someone to share it with.
15. Juni 2025 00:00
Fijn materiaal en lang genoeg op met z'n tweetjes tegelij...
Fijn materiaal en lang genoeg op met z'n tweetjes tegelijk er van te genieten.
2. Juni 2025 00:00
Top dildo die aan 2 kanten (met verschillende formaten te...
Top dildo die aan 2 kanten (met verschillende formaten te gebruiken is. Doordat deze zo lang is kun je het uiteinde ook goed vasthouden om hem goed op en neer te bewegen. Tot nu toe de dunne kant met goed gevolg erin gekregen, binnenkort de andere kant als nieuwe uitdaging. Heel fijn ding dat niet mag ontbreken als je anaal wil spelen.
30. Mai 2025 00:00
Wauw, wat een ontzettend fijne dubbele dildo. Perfect voo...
Wauw, wat een ontzettend fijne dubbele dildo. Perfect voor met zijn tweeën tegelijkertijd te gebruiken. Houdt goed vast en glijd met glijmiddel ontzettend makkelijk.
29. November 2024 00:00
Niet te flexibel waardoor die zou kunnen knikken maar dat...
Niet te flexibel waardoor die zou kunnen knikken maar dat gebeurt niet.
Let op, de uiteindes verschillen in dikte.
24. April 2023 00:00
op verzoek van mijn minnaar besteld, heel fijne dildo ! S...
op verzoek van mijn minnaar besteld, heel fijne dildo ! Solo ook erg fijne dildo, ook als dildo voor hem en om samen van te genieten.
6. Juni 2022 00:00
Echt super double dildo
Echt super double dildo
Vrouw helemaal in de wolken
27. Oktober 2021 00:00
Heerlijke sex mee gehad.
Heerlijke sex mee gehad.