Lipstick Vibrator in Pink
Produktinformationen "Lipstick Vibrator in Pink"
| Anzahl der Motoren: | 1 |
|---|---|
| Bedienung: | Draaiknop |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Nein |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627524862 |
| Einführtiefe: | 6.5 cm |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Lautstärke: | Zeer stil |
| Länge: | 11.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Marke: | Mini Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 2.2 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2.2 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Travel-Ready: | Ja |
| Vibratietype: | Standaard vibratie |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Clitoris |
Anmelden
1 - 10 von 30 Bewertungen
21. Oktober 2025 00:00
good product.
good product.
1. September 2025 00:00
Heel fijn product door de punt van de "lippenstift" geeft...
Heel fijn product door de punt van de "lippenstift" geeft het product meerdere sensaties.
9. August 2025 00:00
Deze kleine lipstick vibrator is klein van stuk maar is z...
Deze kleine lipstick vibrator is klein van stuk maar is zeer krachtig qua vibraties wat voor fijne stimulatie zorgt.
12. April 2025 00:00
Mist der kwaliteit van de echte goede speeltjes.
Mist der kwaliteit van de echte goede speeltjes.
4. März 2025 00:00
Leuk voor in de tas mee, maar niet enorm sterk
Leuk voor in de tas mee, maar niet enorm sterk
2. Januar 2025 00:00
Heeft 1 stand, maar wel goede vibratie. Wel iets minder m...
Heeft 1 stand, maar wel goede vibratie. Wel iets minder makkelijk in gebruik, doordat je er aan moet draaien om hem aan het zetten en dat gaat niet altijd makkelijk.
17. Dezember 2024 00:00
Wow wat een goed product. Als kadootje aan mijn vrouw geg...
Wow wat een goed product. Als kadootje aan mijn vrouw gegeven voor weekendje weg. Beter dan de satisfyer zei ze.. Maakt wel hard geluid maar met muziek op prima te doen.
1. Dezember 2024 00:00
Heel makkelijk voor in je tasje, Bij deze geld wel KLEIN...
Heel makkelijk voor in je tasje, Bij deze geld wel KLEIN MAAR FIJN zeg maar ;-)
Even op de wc van me werk of in de auto, werkt top en super makkelijk om mee te nemen.
16. Oktober 2024 00:00
Leuk bedacht en fijne werking
Leuk bedacht en fijne werking
25. September 2024 00:00
De vibratie van deze is niet super sterk. Het is meer een...
De vibratie van deze is niet super sterk. Het is meer een product om te hebben voor het 'leuke' dan dat het echt een goede vibrator is.