Rabbit Vibrator in Violett
27,99 €
% Regulärer Preis: 46,99 € (40.43% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Rabbit Vibrator in Violett"
| Anzahl der Motoren: | 12 |
|---|---|
| Bedienung: | Pushbutton |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Nein |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627522714 |
| Einführtiefe: | 11 cm |
| Farbe: | duits-paars |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Lautstärke: | Normaal |
| Länge: | 21.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Haar |
| Marke: | Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.2 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Wasserfest : | Spatwaterdicht |
| Ziel der Stimulation: | Clitoris, G-spot, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 31 Bewertungen
7. Februar 2026 00:00
zo content van dat we ene bij gekocht hebben
zo content van dat we ene bij gekocht hebben
1 bij mn vriendin en 1 bij mij thuis
21. Mai 2025 00:00
Al eens eerder gehad maar jammer genoeg gesneuveld, blijf...
Al eens eerder gehad maar jammer genoeg gesneuveld, blijft een goeie
11. Januar 2025 00:00
Fantastisch, een echte aanrader
Fantastisch, een echte aanrader
24. Januar 2024 00:00
Er horen 3 batterijen in! Wat onduidelijk is dit ding. Ee...
Er horen 3 batterijen in! Wat onduidelijk is dit ding. Eerst een uur zoeken hoe die werkt. Ook minder gevoelig dan verwacht.
29. Dezember 2023 00:00
erg mooi design en formaat! echter mis ik wel de intensit...
erg mooi design en formaat! echter mis ik wel de intensiteit van het clitoris gedeelte. dit had van mij veel harder gemogen.. hihi. ik zoek er nog steeds eentje die bijna niet te houden is! verder voldoet hij aan de verwachtingen, veel opties in de trilling en het draaien van de schacht.
10. Dezember 2022 00:00
Deze is fantastisch, je kunt hem op verschillende maniere...
Deze is fantastisch, je kunt hem op verschillende manieren gebruiken
5. Juli 2022 00:00
Ik had hiervoor de roze rabbit, maar deze paarse is ook e...
Ik had hiervoor de roze rabbit, maar deze paarse is ook echt weer een toppertje
20. Januar 2022 00:00
Ik heb hem gekocht voor mijn vriendin en krijg elke dag f...
Ik heb hem gekocht voor mijn vriendin en krijg elke dag foto’s van het resultaat. Het ziet ernaar uit dat ze ervan geniet en goed ook
7. Dezember 2021 00:00
Product voldoet aan de eisen, vriendin geniet heerlijk.
Product voldoet aan de eisen, vriendin geniet heerlijk.
15. November 2021 00:00
De vibrator is fijn in gebruik: hij is makkelijk te bedie...
De vibrator is fijn in gebruik: hij is makkelijk te bedienen en het materiaal voelt fijn. De draaiende balletjes en de bewegende tip geven een heerlijke massage en de rabbit geeft een fijne vibratie. De enige minpunten vond ik dat de vibrator vrij klein en dun is en dat deze erg veel geluid maakt.