Realistischer schwarzer Dildo - 28,5 cm
39,99 €
% Regulärer Preis: 61,99 € (35.49% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Realistischer schwarzer Dildo - 28,5 cm"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| EAN: | 8718627526569 |
| Einführtiefe: | 27.3 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Geeignet für Strap-On: | Ja |
| Länge: | 28.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Dildo Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 5.4 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Saugnapf: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Zeer groot: | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 26 Bewertungen
20. April 2026 00:00
Ik had de eerste keer wat moed nodig om ´m erin te krijge...
Ik had de eerste keer wat moed nodig om ´m erin te krijgen, maar ik ben er nu enorm blij mee en vind het fijn om te gebruiken. Neem lekker de tijd om ermee te spelen.
12. September 2025 00:00
Mmm wat een heerlijke knuppel is dit zeg! M'n vriendin en...
Mmm wat een heerlijke knuppel is dit zeg! M'n vriendin en ik gebruiken hem allebei anaal en zij ook vaginaal. Vult heerlijk en staat garant voor een potje lekker opgerekt worden. Ja hij is groot, maar niet te. Enige ervaring in anaal wel nodig, deze.jongen neem je niet bij je eerste keer! Voelt fijn aan en is lekker stevig maar buigzaam genoeg. Niet twijfelen! Doen! Wij komen er allebei heerlijk op klaar!
19. März 2025 00:00
Heerlijk groot en dik
Heerlijk groot en dik
14. September 2024 00:00
Dit is een flinke jongen, niet voor de beginner.
Dit is een flinke jongen, niet voor de beginner.
Prima dildo die precies stevig genoeg is met een stevige zuignap.
Naar deze moet je echt een beetje naartoe werken met een iets kleiner formaatje en goed ontspannen en "in the mood" voor zijn.
Bestel meteen even een fles glijmiddel mee.
Heerlijk geaderd en goed om je heerlijk overheen te laten zakken. Maar deze heeft een serieuze omvang, als je diep wil gaan zou ik een slagje smaller aanbevelen, hou je van een maatje meer is deze perfect.
11. Juni 2024 00:00
Fantastisch! Stevig en een goede maat! Vergeet niet om gl...
Fantastisch! Stevig en een goede maat! Vergeet niet om glijmiddel te gebruiken voor een betere ervaring. Wij zijn twee mannen en we hebben veel plezier met dit speeltje. Mijn partner was er in het begin een beetje bang voor, maar met oefening keurde hij het product volledig goed! (tot het punt waarop hij het zelfs in mijn afwezigheid gebruikte)
2. Februar 2024 00:00
Ik heb deze dildo besteld als upgrade van zijn kleinere b...
Ik heb deze dildo besteld als upgrade van zijn kleinere broertje. Hij is zeker niet voor first timers maar met genoeg glijmiddel en doorzettingsvermogen neem je hem vrij eenvoudig. Door het formaat voel je vanalles waarvan je niet wist dat je het kan voelen.
Kwaliteit is dik in orde.
19. Oktober 2023 00:00
erg goed
erg goed
31. März 2023 00:00
Fantastic dildo, has helped me. Thank you. 100% Satisfied.
Fantastic dildo, has helped me. Thank you. 100% Satisfied.
30. Januar 2023 00:00
Wij (stel m/v) zijn heel tevreden met deze aankoop. Gesch...
Wij (stel m/v) zijn heel tevreden met deze aankoop. Geschikt voor zowel A als V gebruik, los te gebruiken alsook in een strap on harnas. Fijn materiaal en heerlijk formaat.
22. Dezember 2022 00:00
Groter dan verwacht maar wel mijn favoriete speelgoed tot...
Groter dan verwacht maar wel mijn favoriete speelgoed tot nu toe in onze collectie. Zeer aan te raden!