Vibrierendes Ei mit Fernbedienung - Violett
21,99 €
% Regulärer Preis: 30,99 € (29.04% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Vibrierendes Ei mit Fernbedienung - Violett"
| Anzahl der Motoren: | 10 |
|---|---|
| Bedienung: | Wireless afstandsbediening |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627528426 |
| Einführtiefe: | 6 cm |
| Farbe: | duits-paars |
| Fernsteuerungsabstand: | 2000 cm |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Lautstärke: | Zeer stil |
| Länge: | 8 cm |
| Marke: | Mini Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Travel-Ready: | Ja |
| Trekkoord: | Ja |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 29 Bewertungen
15. September 2025 00:00
Werkt zoals het hoort
Werkt zoals het hoort
18. Juli 2025 00:00
Leuk product, werkt gemakkelijk met de afstandsbediening.
Leuk product, werkt gemakkelijk met de afstandsbediening.
22. April 2025 00:00
Dit apparaat werkte helemaal niet uit de doos. Na veel te...
Dit apparaat werkte helemaal niet uit de doos. Na veel te lang troubleshooten kreeg ik mijn geld terug. Maar zelfs als het had gewerkt, was de kwaliteit erg laag. Het voelde goedkoop en licht aan en zou moeilijk schoon te maken zijn geweest.
26. Februar 2025 00:00
algemeen tevreden
algemeen tevreden
5. Februar 2025 00:00
It work, she like it, thumb up. It feel very cheap dough.
It work, she like it, thumb up. It feel very cheap dough.
15. Dezember 2024 00:00
Ik had dit besteld voor mijn partner en ik en we hebben e...
Ik had dit besteld voor mijn partner en ik en we hebben ervan genoten. Het trilt echter wel relatief luid, dus ik zou deze niet in een publieke ruimte gebruiken. Ook is het natuurlijk jammer dat het ei op batterijen werkt, maar dat is begrijpelijk.
10. August 2024 00:00
Low quality product, very disappointed. It's impossible t...
Low quality product, very disappointed. It's impossible to close the lid properly once the batteries are in, the lid gets deformed and doesn't fit anymore. The remote control didn't work either.
19. April 2024 00:00
Eerste eitje die ik gekocht heb om het eens uit te prober...
Eerste eitje die ik gekocht heb om het eens uit te proberen. Gekocht in de sale een paar jaar geleden (schrijf deze review een beetje laad omdat ik nu pas de review sectie heb ontdekt) moet eerlijk bekennen dat het een grappig dingetje is. Maar wel enorm luid. Maar zou deze niet aanraden, ook omdat ik inmiddels ervaring heb met 3 andere eitjes die toch wel wat meer je geld waard zijn. Ook heb ik gemerkt dat na elk gebruik de batterijen het niet meer doen wat betekent dat de binnenkant vochtig wordt. Zou dit apparaatje overslaan als je je winkelwagentje wil vullen.
26. August 2023 00:00
Blijf alleen aan staan, kan hem dus niet uit zetten want...
Blijf alleen aan staan, kan hem dus niet uit zetten want het ei zelf en de afstandsbediening werken niet samen.
29. Dezember 2017 00:00
Eerste keer dat mijn partner en ik zoiets gingen uitprobe...
Eerste keer dat mijn partner en ik zoiets gingen uitproberen. Was erg spannend maar ook enorm leuk. Zeker voor herhaling vatbaar.