Aufsatz in Pink mit Riffeln
Produktinformationen "Aufsatz in Pink mit Riffeln"
| Außendurchmesser: | 5 cm |
|---|---|
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627522431 |
| Einführtiefe: | 10 cm |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Höhe: | 4 cm |
| Innendurchmesser: | 4 cm |
| Länge: | 15 cm |
| Maat opzetstukken: | 3 |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Wand Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 2.8 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2.8 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Clitoris, Vagina |
Anmelden
1 - 10 von 24 Bewertungen
21. Dezember 2025 00:00
Voor de vrouw gekocht. De wand van was al een succes.. e...
Voor de vrouw gekocht. De wand van was al een succes.. en met dit opzet stuk is het plezier alleen maar toegenomen.
21. Dezember 2025 00:00
Voor de vrouw gekocht. De wand van Excitante was al een s...
Voor de vrouw gekocht. De wand van Excitante was al een succes.. en met dit opzet stuk is het plezier alleen maar toegenomen.
23. Juli 2024 00:00
Fijn opzetstuk voor de wand
Fijn opzetstuk voor de wand
+ prettig materiaal en makkelijk schoon te maken
+ makkelijk te bevestigen aan de wand
+ makkelijk mee te nemen
- Wat aan de kleine kant als je groter gewend bent dus voelt hierdoor minder vullend als andere dildo's en vibrators die ik heb
20. Mai 2023 00:00
Absolute topper, doet m'n vriendin keer op keer klaarkomen.
Absolute topper, doet m'n vriendin keer op keer klaarkomen.
Net iets te klein om goed over een MyMagicWand te passen, maar dat wisten we. Het past er net op, maar als er dan nog wat glijmiddel op geraakt heb ik echt wel m'n 2 handen nodig om alles op z'n plaats te houden.
18. Dezember 2022 00:00
Leuke toevoeging op de magic wand.
Leuke toevoeging op de magic wand.
Een nog wat heftigere ervaring. Wel handig als je wat ervaring hebt en houdt van vaginale en clitoris stimulatie tegelijk, anders misschien een beetje teveel.
27. Juli 2022 00:00
fantastisch opzetstuk al uitbreiding op de wandstimulator
fantastisch opzetstuk al uitbreiding op de wandstimulator
27. Juni 2022 00:00
Past goed op de Excitante mini wand vibrator. De ribbels...
Past goed op de Excitante mini wand vibrator. De ribbels voelen goed aan en is makkelijk schoon te maken. Wel is hij gevoelig om stof en pluisjes vast te houden
27. Juni 2022 00:00
Past goed op de mini wand vibrator. De ribbels voelen go...
Past goed op de mini wand vibrator. De ribbels voelen goed aan en is makkelijk schoon te maken. Wel is hij gevoelig om stof en pluisjes vast te houden
2. Mai 2022 00:00
Leuk speeltje, de Clitoris stimulatie drukt er hard op en...
Leuk speeltje, de Clitoris stimulatie drukt er hard op en dat voelt niet altijd even fijn.
Voor de rest trilt ie lekker mee met de magic wand.
28. März 2022 00:00
Wauw...
Wauw...