Boners Siliconen Cockring En Ballstretcher - Grijs
12,99 €
% Regulärer Preis: 20,99 € (38.11% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Boners Siliconen Cockring En Ballstretcher - Grijs"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| Breite: | 5.4 cm |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8719497665969 |
| Farbe: | Grijs |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Höhe: | 0.8 cm |
| Länge: | 10.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Hem |
| Marke: | Boners |
| Rekbaar: | Ja |
| Therapeutisch gebruik: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Penis, Scrotum |
Anmelden
1 - 10 von 32 Bewertungen
10. März 2026 00:00
Werkt geweldig en past goed.
Werkt geweldig en past goed.
5. Februar 2026 00:00
Zit perfect
Zit perfect
19. Januar 2026 00:00
De ring ziet er goed uit...maar biij mij glijden de testi...
De ring ziet er goed uit...maar biij mij glijden de testikels er steeds uit....of ik doe iets verkeerd. maar dat geloof ik niet. Wel makkelijk aan te brengen. ik kijk het nog even aan. Opzich prima product.
3. Januar 2026 00:00
Voor mij persoonlijk aan de grote kant.
Voor mij persoonlijk aan de grote kant.
20. Dezember 2025 00:00
Zit bij mij niet prettig en voor mij wat te groot
Zit bij mij niet prettig en voor mij wat te groot
6. Dezember 2025 00:00
Geslaagd voor de test
Geslaagd voor de test
29. November 2025 00:00
Heerlijke toevoeging bij het aftrekken. Voelt lekker aan...
Heerlijke toevoeging bij het aftrekken. Voelt lekker aan op de huid en trekt de zaak lekker strak. Penis gaat er mooi door staan.
15. November 2025 00:00
Dit is echt een fijn product! In vergelijking met andere...
Dit is echt een fijn product! In vergelijking met andere varianten komt de balzak er bij deze boners siliconen cockring en ballstretcher makkelijker uit. Bovendien zorgt het voor een heerlijk harde erectie. Zeker een aanrader!
3. Oktober 2025 00:00
Heerlijk zacht materiaal.
Heerlijk zacht materiaal.
De ring voor de penis zit heerlijk.
De ring voor de balzak had strakker gemogen.
12. September 2025 00:00
Mijn vriendin word er opgewonden van als ze men snoeihard...
Mijn vriendin word er opgewonden van als ze men snoeiharde penis en appart hangende ballen ziet .