Langer Hohler Silikon Anal Plug
Produktinformationen "Langer Hohler Silikon Anal Plug"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| EAN: | 8718627532508 |
| Einführtiefe: | 18 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Innendurchmesser: | 0.5 cm |
| Länge: | 19 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Sinner Gear |
| Maximaler Durchmesser: | 4.6 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 1.5 cm |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Prostaat |
Anmelden
2 - 10 von 20 Bewertungen
30. März 2022 00:00
Blijft goed zitten , best wel lang
Blijft goed zitten , best wel lang
10. Februar 2022 00:00
deze plug is prima kwaliteit glijd er gemakkelijk in en b...
deze plug is prima kwaliteit glijd er gemakkelijk in en blijft goed zitten
17. Januar 2022 00:00
Glad anaal speeltje dat met glijmiddel makkelijk in te br...
Glad anaal speeltje dat met glijmiddel makkelijk in te brengen is. De eerste twee kleinere bobbels gaan er vrij makkelijk in, de laatste grote bobbel moet je er vooral heel langzaam inschuiven. Om dat laatste stukje is het te doen … Heerlijk hoe je anus die geleidelijk aan ‘opslokt’. Eens zover, zuigt de buttplug zich helemaal naar binnen tot aan de voet. Je hebt er een geweldig gevuld gevoel mee, maar qua lengte lijkt me dit wel het maximum. De holte middenin lijkt me ook wat overbodig. Ik gebruik die niet om glijmiddel in te brengen, dat lijkt me zo’n gedoe. Maar deze buttplug kan ik wel aanbevelen.
24. Dezember 2021 00:00
Veel te groot voor sommige mensen maar heel confortabel e...
Veel te groot voor sommige mensen maar heel confortabel en makkelijk in te brengen.
15. Juli 2021 00:00
Zeer fijne buttplug. Doordat hij hol is, is het wat makke...
Zeer fijne buttplug. Doordat hij hol is, is het wat makkelijker in te brengen, al blijft het gebruik van glijmiddel natuurlijk een must. Vooral het inbrengen van het laatste, dikkere stuk voelt geweldig!
9. April 2021 00:00
Alhoewel de eerste 2 gedeeltes van de plug (diameters 2,6...
Alhoewel de eerste 2 gedeeltes van de plug (diameters 2,6 en 3,7 cm) voor een beginneling met anaal nog wel te doen zijn, is het laatse deel (wat een diameter heeft van 4,9 cm, en niet 4,6 zoals aangegeven) toch echt voor de gevorderde met behoorlijk wat ervaring. Nou zou je misschien denken, wat maken die 3 milimeters extra uit? Het maakt nagenoeg een centimeter in omtrek uit.
18. August 2020 00:00
De diameter van het onderste deel is eerder vijf cm, ipv...
De diameter van het onderste deel is eerder vijf cm, ipv 4,6 cm. Wellicht handig om te weten...
4. Juli 2020 00:00
Top. Voelt lekker diep en sluit mooi bij het volledig inb...
Top. Voelt lekker diep en sluit mooi bij het volledig inbrengen. Had het wat moeilijk met het laatste stuk, maar eens erin voelde het zeer goed. Met de syringe kan ik makkelijk glijmiddel erin spuiten om eventueel nog meer te spoelen.
10. Januar 2017 00:00
Aankoop zeker waard! Goede kwaliteit van siliconen
Aankoop zeker waard! Goede kwaliteit van siliconen
25. Dezember 2016 00:00
Snelle levering. Duidelijke uitleg, mooi materiaal.
Snelle levering. Duidelijke uitleg, mooi materiaal.