Butt Plug aus Metall - M
14,99 €
% Regulärer Preis: 20,99 € (28.59% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Butt Plug aus Metall - M"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| EAN: | 8718627525715 |
| Einführtiefe: | 7 cm |
| Farbe: | Zilver |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Länge: | 8.4 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.2 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 0.9 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 33 Bewertungen
12. März 2026 00:00
Grappig ding maar verveelt gauw. Aan de kleine kant
Grappig ding maar verveelt gauw. Aan de kleine kant
22. Februar 2026 00:00
Deze plug is makkelijk in gebruik, en heeft een mooi ontw...
Deze plug is makkelijk in gebruik, en heeft een mooi ontwerp.
Bij het inbrengen voelt hij wat koud aan , wat ik fijn vind.
Eenmaal in gebracht warmt hij snel op.
Aanrader voor beginners ook
1. Februar 2026 00:00
Fijne buttplug die niet te groot is maar groot genoeg op...
Fijne buttplug die niet te groot is maar groot genoeg op lekker vullend gevoel te geven.
1. Dezember 2025 00:00
Geweldige ervaring voor hem en haar….
Geweldige ervaring voor hem en haar….
30. November 2025 00:00
Perfect formaat, niet te groot of te klein, mooi materiaal
Perfect formaat, niet te groot of te klein, mooi materiaal
19. September 2025 00:00
Goed volume, neemt snel
Goed volume, neemt snel
Temperatuur lichaam aan en ziet ook nog eens goed uit!
11. September 2025 00:00
Leuke en lekkere buttplug, ziet er goed uit en zit comfor...
Leuke en lekkere buttplug, ziet er goed uit en zit comfortabel.
13. Juli 2025 00:00
Nieuw met buttplugs. Deze is perfect. Een lekker gevoel o...
Nieuw met buttplugs. Deze is perfect. Een lekker gevoel om te dragen. Brengt makkelijk in, is zo 1-2-3 af te spoelen.
Langdurig zitten is voor mij niet zo aangenaam, dan drukt het schijfje toch te lang/hard tegen mijn billen.
Ik ga ‘m ook op het naturistenstrand dragen. Spannend en stout… áls het iemand al zal opvallen ;)!
Ik vond de verpakking met giga grote omdoos wel wat verspilling.
26. März 2025 00:00
Kleiner dan ik verwachte vergeleken met de L
Kleiner dan ik verwachte vergeleken met de L
Is wel fijn dus niet te klagen
14. Dezember 2024 00:00
Mooie stevige butplug
Mooie stevige butplug
Fijn model
Glijd er gemakkelijk in