Butt Plug aus Metall
19,99 €
% Regulärer Preis: 28,99 € (31.05% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Butt Plug aus Metall"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| EAN: | 8718627525739 |
| Einführtiefe: | 8 cm |
| Farbe: | Zilver |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Länge: | 9.5 cm |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.8 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 1.3 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 30 Bewertungen
24. Januar 2026 00:00
Erg mooie plug, voelde extra sexy om in te hebben.
Erg mooie plug, voelde extra sexy om in te hebben.
Dit is iets persoonlijks, maar wilde het toch delen als mijn ervaring omdat ik ook met wat grotere toys speel ..
De laatste tijd bang dat de kop ook naar binnen kan glippen, omdat deze niet veel breder is dan het dikste gedeelte van de plug en het steeltje is wat kort. De sluitspier voelt bij mij toch wat dieper dan dat en als ik kracht zet heb ik het idee dat ik deze mee naar binnen kan nemen.
27. Juni 2025 00:00
Zit fijn, blíjft ook zitten. Het is wel even wennen zo'n...
Zit fijn, blíjft ook zitten. Het is wel even wennen zo'n hard ding maar ja, het is metaal he
13. Mai 2025 00:00
Kwaliteit. Groot formaat.
Kwaliteit. Groot formaat.
27. Dezember 2024 00:00
Gemakkelijk in te brengen en voelt een vullend gevoel. He...
Gemakkelijk in te brengen en voelt een vullend gevoel. Het is beginnersvriendelijk en kan makkelijk worden schoongemaakt.
23. Dezember 2024 00:00
Goede stevige buttplug. Fijn materiaal en voelt prettig a...
Goede stevige buttplug. Fijn materiaal en voelt prettig aan. Formaat is prima voor een beginneling en het is goed te reinigen.
23. Dezember 2024 00:00
Dit was de volgende stap zeker een aanrader met voor die...
Dit was de volgende stap zeker een aanrader met voor die het kleinere model aangenaam vonden
Gebruiksgemak geef ik een sterretje minder
Omdat hij wat groter is en het niet altijd makkelijk gaat
Maar anders topen zeer fijn ! ONSPAN! ❤️
29. November 2024 00:00
Een lekkere plug.
Een lekkere plug.
Inbrengen met wat glijmiddel.Voor een iets gevorderde is de grootte even wennen.
Blijft goed zitten en floept er niet uit.
Lekker tijdens het wandelen of huishouden.
30. September 2024 00:00
Is een heel goed materiaal, had hier nog geen ervaring me...
Is een heel goed materiaal, had hier nog geen ervaring mee. Aangenaam verrast! Metaal is het perfecte materiaal voor deze toy.
2. September 2024 00:00
Zat bij een fun pakket maar is een maat te groot.
Zat bij een fun pakket maar is een maat te groot.
26. August 2024 00:00
Je moet ervan houden
Je moet ervan houden