Butt Plug aus Metall - S
11,99 €
% Regulärer Preis: 18,99 € (36.86% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Butt Plug aus Metall - S"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| EAN: | 8718627525685 |
| Einführtiefe: | 6 cm |
| Farbe: | Zilver |
| Geeignete Gleitmittel: | Alle Glijmiddelen, Siliconenbasis, Waterbasis |
| Länge: | 7.2 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 2.7 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 0.8 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 31 Bewertungen
24. März 2026 00:00
Echt een leuk iets!, mijn vriend had het er al een tijdje...
Echt een leuk iets!, mijn vriend had het er al een tijdje over maar ik was een beetje sceptisch. Daarna toch m’n eigen er meer in gaan verdiepen en wilde het uiteindelijk zelf toch ook proberen. Ik heb de maat S besteld en die was groot zat! Heel leuk ding raad het zeker aan ook voor beginners zoals mij is die top
1. Februar 2026 00:00
Mijn vriendin genoot er wel van maar volgens haar zat het...
Mijn vriendin genoot er wel van maar volgens haar zat het erin en was ze het al vergeten. Dus medium aan te raden. Ik vond het wel mooi om te zien.
13. Januar 2026 00:00
Is de nieuwe favo van me vriendin vindt het heel lekker
Is de nieuwe favo van me vriendin vindt het heel lekker
4. Dezember 2025 00:00
top
top
19. November 2025 00:00
Om mee te beginnen is dit een heel fijn product, is snel...
Om mee te beginnen is dit een heel fijn product, is snel op te warmen of juist koel te houden, stevig en zeer comfortabel in gebruik, heel makkelijk te reinigen
17. Oktober 2025 00:00
kleine maar aangename plug, ziet heel mooi uit. partner v...
kleine maar aangename plug, ziet heel mooi uit. partner vond het leuk en ook makkelijk proper te poetsen
8. Oktober 2025 00:00
Tijdens het voorspel aan mijn lieve vriendin gegeven. Ze...
Tijdens het voorspel aan mijn lieve vriendin gegeven. Ze was blij verrast met de prachtige butplug. Een beetje glijmiddel er op en zowaar gleed het makkelijk naar binnen. De plug ziet er mooi uit en de glitter steen maakt het ook voor mij mooi als ik naar haar kont kijk. We houden het bij deze kleine plug voor haar meer dan voldoende. Kortom een verrijking van ons sex leven.
2. Oktober 2025 00:00
Heerlijk product, mooi vormgegeven. Mooie sexy uitstralin...
Heerlijk product, mooi vormgegeven. Mooie sexy uitstraling als hij is ingebracht. Top voor de beginners.
2. Oktober 2025 00:00
Goed geschikt voor beginners. Ziet er mooi uit en voelt p...
Goed geschikt voor beginners. Ziet er mooi uit en voelt prettig aan. Helemaal blij mee!
15. September 2025 00:00
Ik ben super blij is klein en maak mijn plezier
Ik ben super blij is klein en maak mijn plezier