Kugeln in Kegelform
19,99 €
% Regulärer Preis: 28,99 € (31.05% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Kugeln in Kegelform"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627529416 |
| Einführtiefe: | 13 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Länge: | 16.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 0.8 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 23 Bewertungen
4. Oktober 2025 00:00
Zalige ervaring voor zowel beginner als ervaren
Zalige ervaring voor zowel beginner als ervaren
6. April 2025 00:00
Goede beginner dildo, je kan namelijk zelf kiezen met wel...
Goede beginner dildo, je kan namelijk zelf kiezen met welke diameter je comfortabel bent. Enige echte nadeel is dat er geen zuignap aan zit.
13. Februar 2025 00:00
Super ervaring
Super ervaring
19. Januar 2025 00:00
glijdt fijn naar binnen; laatste ribbel is wel wat dikker...
glijdt fijn naar binnen; laatste ribbel is wel wat dikker en als je teveel glijmiddel gebruikt, schiet de plug er weer uit
8. März 2024 00:00
Goede aankoop. Mooi om mee te beginnen.
Goede aankoop. Mooi om mee te beginnen.
30. Januar 2024 00:00
Leuk om te proberen keer wat anders en kan je anus er ook...
Leuk om te proberen keer wat anders en kan je anus er ook goed mee trainen
20. Januar 2024 00:00
Top speeltje om dagelijks te trainen voor meer, groter en...
Top speeltje om dagelijks te trainen voor meer, groter en dieper als je van achter nog niet genoeg geoefend bent
18. Januar 2024 00:00
Wat een leuk ding! Ideaal voor de beginnende en al wat ge...
Wat een leuk ding! Ideaal voor de beginnende en al wat gevorderden qua back door experience.
18. April 2023 00:00
Ik ben erg fan van deze lijn, en dit is 1 van de weinige...
Ik ben erg fan van deze lijn, en dit is 1 van de weinige die ik nog niet in de collectie had.
Toen ik hem echter binnen kreeg was ik een beetje teleurgesteld, hij leek groter en indrukwekkender op de foto's.
Maar in werkelijkheid is hij smaller en kleiner.. prima voor de beginner.. echter vindt ik mezelf daar niet meer onder vallen dus dan kan het wat tegen vallen.
Voelt heerlijk zacht aan en is makkelijk schoon te maken, doet wat je er van verwacht.
15. Juni 2022 00:00
Prima ding, mooi materiaal. Glijdt goed. Ging er meteen b...
Prima ding, mooi materiaal. Glijdt goed. Ging er meteen bij de 1e keer al helemaal in. Partner is er zeer blij met de extra stimulans. Voegt zeker iets toe aan sexleven