Perlen Anal Plug
19,99 €
% Regulärer Preis: 28,99 € (31.05% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Perlen Anal Plug"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| EAN: | 8718627525135 |
| Einführtiefe: | 12 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Länge: | 19 cm |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3.3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 2 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Prostata |
Anmelden
1 - 10 von 33 Bewertungen
28. März 2026 00:00
Fijne plug om op te warmen. De kralen geven een lekker ge...
Fijne plug om op te warmen. De kralen geven een lekker gevoel. De dikste kraal heeft een diameter van 3 cm.
23. März 2026 00:00
Verasend
Verasend
18. Februar 2026 00:00
Erg fijn voor als je al wel wat ervaring hebt met anaal,...
Erg fijn voor als je al wel wat ervaring hebt met anaal, maar dit graag nog wat verder zou willen ontdekken!
6. Januar 2026 00:00
Spannende aankoop, echter ontzettend leuke momenten mee g...
Spannende aankoop, echter ontzettend leuke momenten mee gehad. Voor hem en haar leuk om mee te teasen.
17. Dezember 2025 00:00
Hele fijne plug. Deze is zowel voor de beginnende gebruik...
Hele fijne plug. Deze is zowel voor de beginnende gebruiker fijn om anaal te experimenteren en voor de ervaren gebruiker zeer geschikt om anaal een beetje op te warmen. Uiteraard wel glijmiddel gebruiken.
12. Dezember 2025 00:00
Heerlijk... we zijn er dol op
Heerlijk... we zijn er dol op
10. November 2025 00:00
Heerlijk!
Heerlijk!
2. Juni 2025 00:00
Lekkere toy voor in de collectie. Het is niet al te groot...
Lekkere toy voor in de collectie. Het is niet al te groot en mij lukte het al snel om hem helemaal in te brengen.
27. März 2025 00:00
Zeer fijn in gebruik. Mijn vriendin vond het een zeer aan...
Zeer fijn in gebruik. Mijn vriendin vond het een zeer aangename ervaring. Het gaf haar een aparte sensatie.
3. Februar 2025 00:00
Voelt erg prettig aan. Het is zeker handig als je nieuw b...
Voelt erg prettig aan. Het is zeker handig als je nieuw bent op het gebied van anaal. Door de opeenvolgende grote van balletjes beslis jijzelf hoever je gaat. Ik raad dit zeker aan.