Mini-Buttplug in Pink
4,99 €
% Regulärer Preis: 10,99 € (54.6% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Mini-Buttplug in Pink"
| Benutzerlevel: | Beginner |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627533710 |
| Einführtiefe: | 6 cm |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Länge: | 7 cm |
| Marke: | Online Only |
| Maximaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 1 cm, 1.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Unisex |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Travel-Ready: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 12 Bewertungen
21. April 2026 00:00
Prima plug om mee te beginnen, en voor dat geld.
Prima plug om mee te beginnen, en voor dat geld.
7. März 2026 00:00
Heel leuk voor hem en haar
Heel leuk voor hem en haar
17. Februar 2026 00:00
Leuk voor erbij, mooie kleur.
Leuk voor erbij, mooie kleur.
20. Dezember 2025 00:00
Heerlijk klein om makkelijk de hele dag te dragen. Moet e...
Heerlijk klein om makkelijk de hele dag te dragen. Moet eerlijk zeggen hou zelf van groter maar voor de hele dag is dit heerlijk. Klein maar fijn zeg maar.
25. November 2025 00:00
Very small, doesn't stay in
Very small, doesn't stay in
9. November 2025 00:00
Hard en puntig, geen prettige ervaring.
Hard en puntig, geen prettige ervaring.
3. November 2025 00:00
Heel leuk en makkelijk te inserteren. Voor beginners!
Heel leuk en makkelijk te inserteren. Voor beginners!
29. September 2025 00:00
Leuk als eerste plug, maar wel erg klein en er zit een he...
Leuk als eerste plug, maar wel erg klein en er zit een hele chemische geur aan.
11. September 2025 00:00
Het was even wennen voor mijn vriendin maar uit eindelijk...
Het was even wennen voor mijn vriendin maar uit eindelijk voelde het zeer comfortabel aan
21. Juli 2025 00:00
Wel iets kleiner dan verwacht maar Is echt super prettig!
Wel iets kleiner dan verwacht maar Is echt super prettig!