Schwarze Buttplugs mit Zugring - Klein
7,99 €
% Regulärer Preis: 15,99 € (50.03% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Schwarze Buttplugs mit Zugring - Klein"
| Analpenetration möglich: | Ja |
|---|---|
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627527146 |
| Einführtiefe: | 5.5 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Länge: | 8.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 0.8 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 31 Bewertungen
19. Februar 2026 00:00
Ondanks de siliconen flared base is hij bijna te ver naar...
Ondanks de siliconen flared base is hij bijna te ver naar binnen geschoten. Mijn partner kon hem net op tijd verwijderen. Jammer, want het gevoel van de plug was erg aangenaam.
Helaas zal ik deze niet meer gebruiken.
12. Dezember 2025 00:00
Lekker
Lekker
8. Dezember 2025 00:00
Perfecte formaat voor beginners die willen experimenteren
Perfecte formaat voor beginners die willen experimenteren
16. Oktober 2025 00:00
Zeer degelijke buttplug, goede vorm en ideale aanvulling...
Zeer degelijke buttplug, goede vorm en ideale aanvulling op het grootste formaat dat we al hadden, maar dat soms te groot is om op te warmen. Hiermee gaat het makkelijker.
13. September 2025 00:00
Goed stevig netjes voor beginners en totaal niet te groot
Goed stevig netjes voor beginners en totaal niet te groot
11. September 2025 00:00
was great for me it was my first time. to use something l...
was great for me it was my first time. to use something like that
19. Mai 2025 00:00
Sexy buttplug. De ring maakt het gebruik makkelijker. Kle...
Sexy buttplug. De ring maakt het gebruik makkelijker. Kleine versie, goed voor beginners.
11. April 2025 00:00
Werkt goed, mooie kwaliteit
Werkt goed, mooie kwaliteit
29. März 2025 00:00
Ring had wellicht iets groter gemogen; mijn vrouw was ban...
Ring had wellicht iets groter gemogen; mijn vrouw was bang dat ie toch naar binnen zou schieten.
19. Dezember 2024 00:00
Fijn om te gebruiken en goed voor voorbereidend spel voor...
Fijn om te gebruiken en goed voor voorbereidend spel voordat je iets groters gebruikt. Het enige nadeel is dat het veel glijmiddel vereist, maar ik denk dat dat de aard is van siliconen speelgoed.