Spitzer Plug
7,99 €
% Regulärer Preis: 15,99 € (50.03% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Spitzer Plug"
| Analpenetration möglich: | Ja |
|---|---|
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627527153 |
| Einführtiefe: | 5.5 cm |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Länge: | 8.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Anal Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 2.5 cm, 3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 0.8 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus, Penis |
Anmelden
1 - 10 von 20 Bewertungen
3. März 2025 00:00
Ideaal om mee te starten! De elastische ring is echt prak...
Ideaal om mee te starten! De elastische ring is echt praktisch en geeft een veilig gevoel! Leuk om mee te experimenteren!
26. November 2024 00:00
Klein, bang dat ik hem kwijt raak omdat de ring erg klein...
Klein, bang dat ik hem kwijt raak omdat de ring erg klein is. Doe er iets doorheen om de toy niet kwijt te raken
23. März 2024 00:00
Prima om mee te beginnen. In combinatie met glijmiddel pr...
Prima om mee te beginnen. In combinatie met glijmiddel prima in te brengen
29. September 2023 00:00
-Geschikt voor hem en haar.
-Geschikt voor hem en haar.
-Leuk afscheidscadeau voor je collega
-Prefect voor beginners
23. Juni 2022 00:00
Prima
Prima
12. November 2021 00:00
Snelle levering en zoals beschreven
Snelle levering en zoals beschreven
15. Oktober 2021 00:00
Klein maar fijn
Klein maar fijn
10. August 2021 00:00
For beginners it is good
For beginners it is good
30. Juli 2021 00:00
Werkt naar behoren. Goede prijs - kwaliteitsverhouding.
Werkt naar behoren. Goede prijs - kwaliteitsverhouding.
8. Juni 2021 00:00
Goeie eerste ervaring met een anaal speeltje! Fijn materi...
Goeie eerste ervaring met een anaal speeltje! Fijn materiaal en ideaal als beginner.