Dynamic Duke
21,99 €
% Regulärer Preis: 30,99 € (29.04% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Dynamic Duke"
| Anzahl der Motoren: | 1 |
|---|---|
| Bedienung: | Pushbutton |
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
| Biegsam: | Ja |
| EAN: | 8172627528686 |
| Einführtiefe: | 10 cm |
| Farbe: | Zwart |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Lautstärke: | Normaal |
| Länge: | 12 cm |
| Marke: | Men Only |
| Maximaler Durchmesser: | 2.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Voor Hem |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Vibratietype: | Standaard vibratie |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Prostata |
Anmelden
1 - 10 von 30 Bewertungen
10. Februar 2026 00:00
Het trilt maar stimuleert niet echt voor mij
Het trilt maar stimuleert niet echt voor mij
10. November 2025 00:00
Geweldig product, echt een genot voor mijn vriend,
Geweldig product, echt een genot voor mijn vriend,
Hij geniet en ik geniet daarvan
6. November 2025 00:00
Het is maar net wat je er van verwacht..
Het is maar net wat je er van verwacht..
Van een prostaatvibrator verwachte je de vibraties in de punt, daar moet hij tenslotte zijn werk doen.
Hij is verder prettig in te brengen en door zijn platte achterkant kun te hem makkelijk met een vinger nog laten bewegen.
Maar het vibratormotortje bevindt zich in het onderste gedeelte en de trillingen
dan ook nauwelijks voel voelbaar in de punt, waar het zou moeten.
Maar, eerlijk is eerlijk, voor dit geld moet je er ook geen hoge eisen aan stellen.
En wat dat dynamische aangaat, alleen in de hoogste stand voel je de trillingen in de top nog een beetje, alle andere standen komen hier niet tot hun recht.
6. November 2025 00:00
Doens't do what I'd hoped it'd do.
Doens't do what I'd hoped it'd do.
14. September 2025 00:00
Goed voor beginners. Maar blijft niet makkelijk zitten. V...
Goed voor beginners. Maar blijft niet makkelijk zitten. Voor het geld prima.
12. September 2025 00:00
Zeer zwakke trilling en niet oplaadbaar! Waardeloos tenzi...
Zeer zwakke trilling en niet oplaadbaar! Waardeloos tenzij je alleen geeft om de penetratie
6. September 2025 00:00
Voor mij is dit het precies net niet. De trillingen zijn...
Voor mij is dit het precies net niet. De trillingen zijn niet hard genoeg, hij raakt net de plek niet die hij moet raken. Volgende keer beter...
6. Juli 2025 00:00
Prima voor beginners.
Prima voor beginners.
28. Juni 2025 00:00
het is voor de eerste keer dat ik het gebreukte een een l...
het is voor de eerste keer dat ik het gebreukte een een leuk gevoel
4. Mai 2025 00:00
1e exemplaar had een foutje in de bullet. Kreeg,kostenloo...
1e exemplaar had een foutje in de bullet. Kreeg,kostenloos, nieuw exemplaar toegestuurd. Geeft een zeer prettige sensatie op de prostaat, orgasme voelt intenser.