FPPR. Vagina Masturbator
14,99 €
% Regulärer Preis: 20,99 € (28.59% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "FPPR. Vagina Masturbator"
| Außendurchmesser: | 6 cm |
|---|---|
| Benutzerlevel: | Beginner |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8719497665778 |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Waterbasis |
| Innere Struktur: | Noppen |
| Länge: | 17 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Voor Hem |
| Marke: | FPPR. |
| Maximaler Durchmesser: | 6 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 1 cm |
| Opening: | Vagina |
| Rekbaar: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Penis |
Anmelden
1 - 10 von 36 Bewertungen
18. April 2026 00:00
Top ding. Voor deze prijs moet iedere man deze in huis ha...
Top ding. Voor deze prijs moet iedere man deze in huis halen.
17. März 2026 00:00
Lekker zacht en niet te klein. Met glijmiddel gebruiken d...
Lekker zacht en niet te klein. Met glijmiddel gebruiken dan komt het dichtbij het gevoel van het echte werk. Aan te raden.
6. März 2026 00:00
Voelt lekker aan met wat glijmiddel.
Voelt lekker aan met wat glijmiddel.
24. Februar 2026 00:00
Prima perfect product
Prima perfect product
22. Februar 2026 00:00
Makkelijk in gebruik, voelt fijn, goed schoon te maken
Makkelijk in gebruik, voelt fijn, goed schoon te maken
18. Februar 2026 00:00
Echt super lekker mijn vrouw en ik hebben hier samen al h...
Echt super lekker mijn vrouw en ik hebben hier samen al heel wat plezier mee gehad ze wilde me verwennen en ik verwende haar met haar speeltje echt een aanrader ook als je gewoon even zelf wil spelen
13. Februar 2026 00:00
Leuk om een keer te proberen. Je moet hem wel eerst in wa...
Leuk om een keer te proberen. Je moet hem wel eerst in warm water leggen bijvoorbeeld en flink wat glijmiddel gebruiken voor een lekker gevoel.
12. Dezember 2025 00:00
Top
Top
28. November 2025 00:00
Het is in het begin wat wennen als je wat groter geschape...
Het is in het begin wat wennen als je wat groter geschapen bent, omdat deze erg krap is met de omhulzing eromheen. Maar voelt voor de rest heel goed.
26. November 2025 00:00
Toch een beetje afwisselend in de tijden van de enkel spe...
Toch een beetje afwisselend in de tijden van de enkel spelen. Voelt lekker strak en is toch wel fijn als je hem even opwarmt, tenzij je hem graag in iets kouds steekt kan dat natuurlijk ook. Voelt best wel realistisch, voor zover dat lukt natuurlijk.