Kugelvibrator in Pink
9,99 €
% Regulärer Preis: 15,99 € (37.52% gespart)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 1-3 Tage
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Kugelvibrator in Pink"
| Anzahl der Motoren: | 10 |
|---|---|
| Bedienung: | Pushbutton |
| Benutzerlevel: | Beginner |
| Biegsam: | Nein |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 8718627522165 |
| Einführtiefe: | 7 cm |
| Farbe: | Roze |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Lautstärke: | Zeer stil |
| Länge: | 9 cm |
| Marke: | Mini Vibe Collection |
| Maximaler Durchmesser: | 1.5 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 1.5 cm |
| Männer/Frauen/Unisex: | Voor Haar |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Power : | Batterijen |
| Travel-Ready: | Ja |
| Vibratiesterkte: | Variërende trillingen |
| Vibratietype: | Variabele vibratiestanden |
| Wasserfest : | Spatwaterdicht |
| Ziel der Stimulation: | Klitoris |
Anmelden
1 - 10 von 34 Bewertungen
7. April 2026 00:00
Handig formaatje en veel fijne standen. Ook chill dat er...
Handig formaatje en veel fijne standen. Ook chill dat er een batterijtje wordt meegeleverd. Wel soms lastig vast te houden tijdens de seks omdat hij zo klein is.
16. März 2026 00:00
Te vervanging van een andere bullet
Te vervanging van een andere bullet
Zeer fijne en doelgerichte bullet.
Wel een beetje lang voor gebruik met andere toestellen, en trillingen is meer gericht op de punt en niet zozeer op de gehele bullet, desalniettemin wel een goed bullet :)
6. Februar 2026 00:00
Klein dus makkelijk te gebruiken. Ligt fijn in de hand.
Klein dus makkelijk te gebruiken. Ligt fijn in de hand.
2. Februar 2026 00:00
Waardeloos
Waardeloos
17. November 2025 00:00
I'm not very happy with this product. The description sai...
I'm not very happy with this product. The description said it is waterproof and not loud. It is not waterproof but water-resistant, and it is actually quite loud. Also, the vibration are only in the tip, not the length. At least it is cheap.
23. Oktober 2025 00:00
Gister besteld vandaag gekomen zoals beloofd. Krachtige v...
Gister besteld vandaag gekomen zoals beloofd. Krachtige vibraties.
19. Oktober 2025 00:00
Eerste vibrator voor mijn vrouw. Fijn formaat en goede ke...
Eerste vibrator voor mijn vrouw. Fijn formaat en goede keuze in verschillende standen
17. September 2025 00:00
De bullet maakt aardig wat geluid, het resultaat mag er d...
De bullet maakt aardig wat geluid, het resultaat mag er desondanks zijn!
Een mooie toevoeging.
12. September 2025 00:00
heel goed product
heel goed product
18. Juli 2025 00:00
kan er niets slecht over zeggen
kan er niets slecht over zeggen