Buttplug Groß in Rot
✓ Diskreter Versand
✓ Neutraler Name auf deinem Kontoauszug
✓ Kostenloser Kauf auf Rechnung
✓ Versandkosten 5,00 €
✓ Schnelle Lieferung
Produktinformationen "Buttplug Groß in Rot"
| Benutzerlevel: | Gevorderd |
|---|---|
| Biegsam: | Ja |
| CE-keurmerk: | Ja |
| EAN: | 782421588908 |
| Einführtiefe: | 10 cm |
| Farbe: | Rood |
| Geeignete Gleitmittel: | Siliconenbasis, Waterbasis |
| Länge: | 12.5 cm |
| Man/Vrouw/Unisex: | Unisex |
| Marke: | Doc Johnson |
| Maximaler Durchmesser: | 5.3 cm |
| Minimaler Durchmesser: | 3 cm |
| Penetratie mogelijk: | Ja |
| Wasserfest : | Ja |
| Zeer groot: | Ja |
| Ziel der Stimulation: | Anus |
Anmelden
1 - 10 von 30 Bewertungen
3. Dezember 2024 00:00
Deze is echt groot, hij opent je echt heel goed, ging er...
Deze is echt groot, hij opent je echt heel goed, ging er met moeite in dus er is nog werk aan de winkel om hem makkelijk te laten gaan
30. Oktober 2024 00:00
Goeie kwaliteit maar niet voor beginners.
Goeie kwaliteit maar niet voor beginners.
18. Oktober 2022 00:00
Zoals beschreven extreem big!
Zoals beschreven extreem big!
26. September 2022 00:00
Het is best een groot buttplug niet voor iemand die net b...
Het is best een groot buttplug niet voor iemand die net begint maar als je meer ervaring hebt met grote buttplugs is deze zeker aan te raden ik vind hem heerlijk vullen
22. August 2022 00:00
Deze zeer grote buttplug is gek genoeg zeer gebruiksvrien...
Deze zeer grote buttplug is gek genoeg zeer gebruiksvriendelijk. Het materiaal is soepel en glad, en met een beetje glijmiddel gaat deze plug zo naar binnen. Pasvorm is perfect, wat zorgt voor een heerlijk vol gevoel van binnen. De lengte van deze plug zorgt voor een zeer gevuld gevoel. Absoluut een aanrader! (Mijn vriendin krijgt deze nog niet volledig naar binnen, dus ik kan me voorstellen dat deze plug niet voor iedereen even geschikt is, afhankelijk van het lichaam en de 'ervaring' van de gebruiker.)
22. Juni 2022 00:00
Per ongeluk deze besteld i.p.v. de XL. Hier moet je echt...
Per ongeluk deze besteld i.p.v. de XL. Hier moet je echt een expert voor zijn. Wij houden het bij de XL
5. Mai 2022 00:00
Dit is echt een aanrader voor de gevorderden. Hij voelt h...
Dit is echt een aanrader voor de gevorderden. Hij voelt heerlijk. Super makkelijk in te brengen, met voldoende glijmiddel glipt ie zo naar binnen. Heel fijn om op te rekken zodat mijn man deze knots eruit kan halen en we samen heerlijk kunnen genieten van de anale seks.
15. März 2022 00:00
Voor de gevorderde.
Voor de gevorderde.
5. Februar 2022 00:00
Als grote buttplug een hele fijne, deze vult je absoluut...
Als grote buttplug een hele fijne, deze vult je absoluut op. Niet voor beginners. Tegenwoordig zijn fijnere materialen beschikbaar, siliconen zal fijner zijn voor langere sessies. Dit neemt niet weg dat dit een ontzettend tof speeltje is, door de grootte (de dikte, maar ook vooral de lengte), het net wat zwaardere gewicht en de toffe rode XXL uitstraling.
16. August 2021 00:00
De diameter en invoerdiepte zijn perfect voor mij. Groter...
De diameter en invoerdiepte zijn perfect voor mij. Groter zou onprettig worden, kleiner iets minder spannend. Het materiaal is van aangenaam glad materiaal wat zich daardoor ook makkelijk schoon laat maken. Door de smallere 'tail' en grote achterkant blijft hij goed op zijn plaats zitten. Geduld blijft belangrijk bij deze toy. Ultiem vullend gevoel!